Whatamoda – Kotta Yeni Soluk “Boyfriend Jeans”

Bir kaç sezondur moda olan ve jeans tutkunlarının üzerinden çıkartmadığı “s-kinny” jeanslere bir rakip geldi: “Boyfriend jeans”

 

Geçtiğimiz sezonlarda başlayan ‘boyfriend jean’, yani erkek arkadaşının kot pantolonunu giymek bu sezon da yükselen değerlerimiz arasında. Bu sezon üzerimize iki üç beden büyün gelen giysileri bulmak için erkek arkadaşımızın dolabını biraz karıştırsak pek de yanlış yapmış  sayılmayız.

Boyfriend Jeans Giymenin Birkaç Renkli Tüyosu 

Öncelikle kelime anlamının dışına çıkıp, hemen kendi bedeninize uygun bu tarz bir jeans alın. Bu modellerin en büyük özelliği olan “Düşük Bel” için bir kaç beden büyük de alabilirsiniz.

Jeans’lerinizin paçalarını kıvırmayı sakın unutmayın. Paça kısmından bileğinizin gözükmesi size daha bir hoşluk katacaktır. Unutmayın ki ilkbahar-yaz sezonunda bu modellerin paçaları daha da kıvrılacak.

Erkeksi  özellikler taşıyan bu ürünleri, erkeksi gömlekler,ceketler yada yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlarsanız kombinlerinizi çok şık şekilde tamamlamış olabilirsiniz.

Bu jeanslerin en makbulü “yıpranmış”  olanlarıdır. Ancak sizin pantalonunuz öyle değil ise jilet ve makas yardımı ile küçük yıpratmalar da bulunabilirsiniz. Her yıkamadan sonra kotun tam istediğiniz gibi olduğunu göreceksiniz.

 

Be first to comment