Whatamoda – Büyük Kolye İle Büyük Tarz

Son zamanların modasının kapış kapış giden ürünlerinden “Büyük Taşlı Kolyeler”. Trendi yakalamak isteyen bayanların bir numaralı tercihi. Aynı zamanda bir çok modacının da koleksiyonlarının vazgeçilmez parçaları arasında. 

Kombinlerin Baş Rolü “Kolyeler”

Kendi tarzından vazgeçmeyen kadınların en dikkat ettiği detay “kolyeler”. Seçtiği kolyelerin kendi rengini, tarzını ve doğasını yansıtmaya özen gösterenler bu kocaman çiçek bahçesini renk çümbüşüne benzeyen ürünleri kullanmaktan hiç de çekinmiyorlar.

Sonbahar/Kış

İçinde bulunduğumuz mevsimin güzelliklerine kendinizi bırakmayı unutmayın. Gelen kış ayları ile beraber dolaplardan çıkan kazaklar, kalın kışlık montlar büyük kolyeleri en iyi taşıyan parçalar arasında. Bu büyük ve kalın parçaların kare ası “Büyük Taşlı Kolyelerden başka bir şey değil.

Aman Dikkat!!!

Aman dikkat hanımlar, kaş yaparken de göz çıkartmayın. Kombinlerin bu başarılı parçası çoğu zamanda sizi “Rüküşlük” kelimesinin anlamını üzerinizde gösterme fırsatı doğurabilirsiniz. Kendinize yakışanı bulmak için yakınınızda ki sevdiklerinizden yardım alabilirsiniz. :)

Be first to comment