Look Magazin – Exxe Selection – Oğuzcan Genç

Look Magazin Eylül Sayısı Men Look Moda Çekimi

Çekim için her desteği sağlayan Look Magazin ailesinden Aylin Yapıcı, Serçin Atagün.

Kıyafetler ve çekim sırasında verdiği destekten dolayı Exxe Selection, Özkan Kılıç, Haluk Bey, PR firması olarak Esra Yalçın İletişim, Berkun Ergun.

Fotoğraflara imzasını atan Semih Ural ve o gün çok emek harcayan Onur Sarsıcı

Bir dediğimi iki etmeyen ve duruşuyla çekime damgasını vuran Oğuzcan Genç ve ajansı Mıknatıs Production

Model Desteği veren uzun yıllardır dostum Kaan Kılıçarslan

Araç temini sağlayan ve fotoğrafları tamamlayan Pontiac‘ın sahibi Yücel Egsoz ve Furkan Yücel‘e

Konsepte birebir uyan motorsikletin sahibi Kemal Özevin‘e

Vip araç desteğini ve ulaşımımızı sağlayan Arkas Otomotive

Ayrıca o gün yanımda olan ve yardımıma koşan Arda Onaylı, Soner Tınazcı ve Emre Özkılıç‘a öncelikle teşekkür etmek istiyorum.

Markalar: Philipp Plein, Dsquared2, Lanvin, Alberto Guardiani

Look Magazin Eylül Sayısı Men Look Moda Çekimi Öncesi

Selam millet naber?

Uzun zamandır yoğunluktan dolayı ilgilenemedim. Sadece bir kaç değişiklik yapmıştım o kadar. Ama sonunda biraz da olsa fırsat buldum ve post girmek istedim. Uzun süredir moda ve stil ile ilgileniyorum sizlerle paylaşıyorum eğer takip ediyorsanız. Evet paylaşıyorum ama beğendiklerimi. En sonunda fırsat buldum ve Look Magazin ailesi Aylin Yapıcı, Serçin Atagün sayesinde çekim yapabildim. Bu benim için ilkti. Aklımdakileri fotoğraflara dökebilmek için. Ama hiçte kolay olmadı.

1 hafta öncesinden Oğuzcan Genç, Semih Ural ile görüşerek bu işe var mısını yok musunuz? dedim. Onlarda sağolsunlar yanımda olduklarını söylediler. Çekimler Perşembe olacaktı ama dediğim gibi ilk olduğu için tam olarak ne saat ne de diğer şeyler oturmamıştı. Öyle oturmamıştı ki Çarşamba günü Oğuzcan Genç ile buluşup Exxe Selection‘a girmeden 10 dk öncesinde Semih Ural ile konuşup tam olarak saat verdik çekime. Neyse… :)

Çarşamba akşamı saat 18:00 gibi Exxe Selection Bursa Mağazasına girdik Oğuzcan Genç ile. Her zamanki gibi güler yüzlü personeli ile bizi karşıladılar. Özkan Kılıç biraz yoğun olduğu için bende o sırada ürünlere göz gezdirdim. Kafamda olan konsepte tam da oturan ve Türkiye’de tek satış yeri olan Exxe Selection‘da bulunan Philipp Plein bölümünde adeta kendimden geçtim :) Daha sonra ayakkabı bölümüne geçerek gözüme ilk çarpan ayakkabı olan Alberto Guardiani Tudor‘lara tutuldum :) Neyse sonrasında Özkan Kılıç bizimle ilgilendi ve çok güzel kombinler hazırladım. Saate baktığımda 2-3 saat geçtiğini anca farketmiştim.

Daha sonra Oğuzcan Genç ile biraz sohbet ettik ve neler istediğimi ona tam olarak anlattım. Biraz beyin fırtınası estirdik.

Perşembe saat 11:00

Soner Tınazcı, Arda Onaylı, Kaan Kılıçarslan ve en sonunda assolistimiz Oğuzcan Genç ile buluştuk ve Look Magazin Ofisine gittik. Gördüklerinde tam olarak şok geçirmişlerdi 5 iri ve ilginç tip kızlardan oluşan ofise girince :) Neyse biraz oyalandıktan sonra konseptime tam uyacağını düşündüğüm ve her zaman adet kendi yerimmiş gibi rahat olduğum Kükürtlü Erkek Kuaförüne gittik. Fatih’e tam olarak ne istediğimi anlattım. Fatih kesimi yaptı her zamanki gibi çok başarılı olarak. Sonrasında direksiyona geçtim ve saçlara şeklini ben verdim :) İnanın şu an yazarken bile yoruldum o gün gerçekten yorucuymuş tekrar hissediyorum :)

Sizlere çekim öncesinden biraz anlatmak istedim.

Sıradaki post : Look Magazin Eylül Sayısı Men Look Moda Çekime 1 Kala

Görüşürüz millet…

Yoruma Kapalı!.