Lebron James – GQ Özel

Kral James‘in büyülü dünyasına hoş geldiniz. Harika değil mi? Her zaman güneşli. Palmiye ağaçları. Üçüncüyü Şampiyonluğunu almak için çalışıyor, şimdilik iki. Karar mı? En iyi olmak için çabalıyor. Ve tüm bunların merkezinde her zaman yapmak olduğu gibi : en şık sporcu olmak. “Bu şey basketboldan daha fazlası” diyor. Herkes merak ediyor: Şimdi Kral nereyifethedecek.

Antreman sonrasında ve tabiki basın görüşmelerinden sonra LeBron James soyunma odasına gitti. Ayrıca, yorgun. Burada Tupac, Snoop ve Jay Z ritim tutuyor ve parlaklık giysi ve ayakkabılarıda soyunma dolabında. O kıyafetler içinde kendini seviyor.

Şarkı söylemeyi seviyor. Kahve için herşeyi yapar. Bir aktör olmak istiyorum diyor. Bir komedi aktörü. Ballers, ilk filmi, Kevin Hart ile birlikte oynadığı. NFL’de oynamak istemiş. “Bir gün şarkıcı olmak istiyorum diyor. Ama benim sesim mi? Sonra ertesi gün ben Picasso olmak istiyorum.” Milyarder olmak istiyorum. “Eğer olursa. Benim en büyük dönüm noktasıdır. Tabii ki. Benim işim en üst düzeye çıkarmak istiyorum. Ve milyar dolarlık atlet olmak ne olursa olsun, ne varsa, istiyorsunuz Hip hip Yaşasın! Oh, Tanrım, ben heyecan olacağım.”

Sakın kaçırmayın


BY JEANNE MARIE LASKAS

PHOTOGRAPH BY TERRY RICHARDSON

Yoruma Kapalı!.