Beyler İçin Tasarıma Dair Bilmeniz Gereken 10 Şey

Eğer aranızda TRNK‘yı duymamış varsa çok geçmiş kalmış derim. Erkek yaşam tarzına dairbu sitede mükemmel görünümlü evler, onları kendi zevklerine göre döşemiş erkeklere adanmış ve iyi tasarım için için havalı bazı şeyler. Tarık Dixon ve Nick Nemechek tarafından kurulan TRNK gerçekten harika. Burada TRNK‘dan alınan öğütlerle iç tasarımı hakkında bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaşmak istedim.

1- Uzun vadede nelerin iyi göründüğüne karar verip yavaş yavaş biriktirin.

Bazen elinize çeşitli şeyler geçer ve bir süre sonra onları atarsınız. Ama bunların arasından en sıradışı olanları ve hiçbir zaman modası geçmeyecek şeyleri sakın atmayın. Onlardan bir arşiviniz olsun.

2- Evinizi kişisel tarzınıza uygun şekilde döşeyin.

Biraz gardrobunuzdan ilham alın. Eğer biraz daha vintage giyiniyorsanız evinizdeki eşyalarda vintage olmalı. Eğer daha modern bir gardrobunuz varsa evinizdeki çizgilerde buna uygun olmalı.

3- Poponuza en uygun koltuğu alın.

Evinize geldiğinizde ilk aklınıza gelen hemen ayaklarınızı uzatmak olur ve dinlenmek. Bunun içinde en şık fakat en konforlu koltuğu seçin.

4- Mutfak için keyifli ürünler alın.

Bu sizin mutfakta geçireceğiniz zamanı arttıracaktır. Arkadaşlarınıza keyifli ürünlerle servis yaparak tarzınızı yansıtın.

5- Ayakkabılarınızı tarzınızla sergileyin.

Açık depolama çözümleri gerçektende çok dikkat çekici. Dolaplar olabilir tabiki ama farklı şeyler düşünüp onları bir mekanın parçası gibi sergileyebilirsiniz.

6- Duvarlarınızı daha iyi şeylerle süsleyin.

Kolaj posterler iyi bir seçenek olabilir. Kendinizce seçeceğiniz fotoğrafları güzel bir kolaj yapıp duvarlarınıza asabilirsiniz. Yada ebay üzerinden kara kalem resimler bulabilir yada çağdaş fotoğrafçıların eserlerinden faydalanabilirsiniz.

7- Yaşam tarzınıza uygun bir yemek masası seçin.

Ahşap bir masa düşünebilirsiniz. Hem dikkat çekici hemde uzun süre sizinle birlikte olacaktır. Üzerinizi de kişisel zevklerinizle süsleyebilir bir şeyler koyabilirsiniz.

8- Eviniz bir erkek gibi kokmalı

Evinizi biraz daha erkeksi kokular ile renklendirebilirsiniz. Tütsü veya mum kullanabilirsiniz.

9- Yatağınızı aptalca yapmayın.

Bir nevresim takımı evet ama kaliteli ve tona ton giden bir nevresim takımı olmalı. Çok fazla yastık koymayın.

10- Banyonuzada dikkat edin.

Banyonuz çok önemli. Güne iyi başlamak istiyorsanız evet. Eski bir spor salonu sepeti yada eski bir ahşap sandık depolama üniteleri yerine tercih edilebilir. Diğer bir farklı tavsiyede bitkilerle süslemeniz.

Yoruma Kapalı!.